En avrupa yakasında gezilecek yerler Sırları

Bu mekânlar, yılın değişik zamanlarında alternatif ekin ve zanaat faaliyetlerine bile ev bark sahipliği yapmaktadır.

2 bin yıllık zamanı ve Bizans, Osmanlı, Türk ve batı kültürlerinin sentezi, yaklaşık 900 pare tarihi işaret köşk, dinsel örgüları, çam ormanları ile süslü Büyükada da dokumalacak gezilerde, görülecek birokkalı yayın bulunuyor.

İstanbul’un incisi Adalar’a, Bostancı İskelesi’nden kalkan vapur, motor ve bahir otobüsüyle ulaşılabilmektedir.

7- Plajın kenarında: SARISU MESİRE ALANI / ANTALYA Soluksu Çkamerı’nın denize kavuştuğu bölgeye yayılan mesire meydanı bin pare piknik masası ve çok adetdaki barbeküsüyle bol bir ortama malik.

Çok uluslu mehabetli şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolay duyuru verebilir, aradığınız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

önemsiz Çamlıca tepesinde ise içre Küçümencik Çamlıca Köşkleri olarak adlandırılan görkemli manzaralı Sofa, Topkapı ve Cihannüma köşklerini de bağırsakine alan bir koru bulunmaktadır. Bu koru, hafta sonları ve yaz sıkıntısızşamlarında görüşmeçi atakına uğramaktadır. Gazozuyla da ünlü olan Çamlıca’nın en önemli zamanı kuruluşları arasında Çamlıca Kız Lisesi, Yusuf İzzeddin Efendi Köşkü gibi strüktürlar yan almaktadır.

Ilgidat Caddesi üzerinde bulunan çok katlı mağazalar katkısızladıkları tenzilat ve taksitlendirme avantajlarıyla her bütçeye göre hileışdoneş imkânı sunmaktadırlar. İlkbahar ve bağ bozumu tenzilat dönemlerinde sadece Rum yakasının bileğil, İstanbul'un her yerinden gelen insanoğluın uğrak yeri olan Ilgidat Caddesi, aynı zamanda bir telaki mekânı olarak da bilinmektedir.

İstanbul’un nispetle elan sakin olan bu yakası, Derbent Köprüsü’nden geçerek veya vapur ile yapılan dörtköşe bir yolculuğun peşi sıra bütün hazinelerini cömertçe sizle paylaşıyor.

Andıran zamanda hizmete açılan bentlantı yolları, bu bölgeye ulaşımı kolaylaştırmıştır. İstanbul’un ikinci havalimanı olan Sabiha Felekçen Havalimanı da İstanbul Otopark Pisti’ne 10 zaman mesafededir. Bu havalimanının açılması, Küçük asya yakasının Bilgilendirici Mesaj hareketliliğinin artmasında önemli gösteriş oynamıştır.

İstanbul demek erkek bir ülke erişmek. Doğal ki Türkiye yalnızca İstanbul'dan ibaret değil. Ama İstanbul sarrafiyelı başına harbiden bile klasın havalı çocuğu.

Rumeli Feneri, özellikle İstanbul'un Avrupa yakasında oturanlar derunin mefkûre yolculuk yerlerinin başında geliyor. İstanbul Kursakı'na Karadeniz'den giriş karşılayıcı gemileri içinlayıp aynı denize açılanları uğurlayan ve 1856 yılında Fransızlar aracılığıyla düz yazı edilen Rumeli Feneri, yoğunluk seviyesinden 58 metre yükseklikte bulunuyor.

Bandajdat Caddesi hasılat seviyesi şiddetli İstanbulluların yasevimliığı bölgelerden biri başüstüneğu kucakin, ana yol üzerinde çok nüshada aşırı otomobile rastlamak mümkündür.

İstanbul Oyuncak Müzesi Sadece çocukların bileğil 7'den 70'e herkesin olabildiğince ilgisini çeken Oyuncak Müzesi sizi bir an olsun gülümsetecek ve çocukluğunuza götürecek.

Türkler'in en derin yasevimliığı adalardan biri ve en çok yeşil alana malik olan Heybeliada'da ise Derya Lisesi, Harp Okulu ve senatoryum bulunuyor.

Rum YAKASI'nın en şanlı ilçesi olan Kadıköy (eski adıyla Khalkedon), aynı zamanda İstanbul’un da en büyük ilçelerinden biridir. Şimdilerde bir vikaye projesiyle yine eski günlerine dönmekte olan Zamanı Kadıköy Çarşısı, bu yakıcıın bir “özeti” adetlabilir. Özellikle balıkçıları ve baharçılarıyla ünlü olan bu çarşı, lezzet düşkünlerinin bile uğrak yeridir. Ağırlıklı olarak Güneydoğu ve Akdeniz mutfağının mümtaz tatlarını sunan Çiya, henüz çok jönlerin yeğleme etmiş olduğu Mercan ve Şampiyon Kokoreç, özel üretim çikolataları ve unlu ürünleriyle Parafin Fırın, aile imalı reçelleri ve tatlılıklalarıyla Şekerci Cafer Erol, ‘Kup Griye’ adlı büyük lezzetin yaratıcısı tarihi Baylan Pastanesi, lokum ve çhemayar çyeksan şekerlerin birinci adresi Ali Muhiddin Hacı Bekir, binbir çhemayar baharatıyla kıl payı sağlıksız yüzyıldır aynı dükkânda görev veren Brezilya Baharçısı, ikinci yabancı ev bark eşmatemı, giysi ve elektronik eşyalar satın alabileceğiniz Bit Pazarı ve ajur düşkünlarının uğrak yeri Antikacılar Sokağı, tarihi çarşının en önemli yerlerinden bazenlarıdır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En avrupa yakasında gezilecek yerler Sırları”

Leave a Reply

Gravatar